O nas

Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży to nasza pasja. Jako firma trip4young (wcześniej działająca pod nazwą Matecznik Błota) posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie i od tego czasu sukcesywnie się rozwijamy, żeby móc świadczyć usługi najlepszej jakości ku zadowoleniu Klientów.

 

Specjalizujemy się w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży w Puszczy Noteckiej – krainie 100 Jezior gdzie można wypocząć zwiedzając urokliwy las z grzbietu konia, pławiąc się w pobliskim jeziorze, lub spędzać czas na świeżym powietrzu bawiąc się z rówieśnikami. Zakres naszej oferty to obozy, kolonie, wyjazdy zorganizowane oraz wycieczki szkolne. 

 

Naszą priorytetową sprawą jest bezpieczeństwo uczestników wyjazdów dlatego posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych. Dodatkowo wszystkie obozy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty jako wypoczynek.

 

trip4young (dawniej Matecznik Błota) to rodzinna firma prowadzona z miłością i zaangażowaniem. Wszystkie wyjazdy są starannie opracowane pod indywidualne potrzeby. Spośród konkurencji wyróżniamy się bogatym programem oraz wykwalifikowaną kadrą pełną pomysłów. U nas nigdy nie ma nudy!

 

W ofercie można znaleźć m. in. obozy konne w Bazie Agroturystycznej “Matecznik Błota”, obozy sportowe w Kompleksie Agroturystycznym “Żurawiniec” oraz obozy konne i warsztaty muzyczne W Gospodarstwie Agroturystycznym “W Pamiętniku”.